SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 83m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
185678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet apartament luksoz 83m2 m e qira ne "Pejton" ose me saktesisht ne qender te qytetit te parking 24
Banesa ka renditje 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, banjo dhe 3 terrasa.
Ndodhet ne katin e pare me pamje te mire dhe te qete
Ofrohet per nderkombetare ose cift
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »