SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te rr. B
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
185721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te rr. B banesa gjindet ne katin e 1 dhe posedon-sallon kuzhinë-1 dhomë gjumi-koridor-banjo-terracëTel. +383/45-411-447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »