SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 64m2 ne Breg Diellit(Banesat e bardha) !DELTA
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
185789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 64m2 ne Breg Diellit 2 .Banesa gjendet ne Rr. Rifat Berisha,Bregu i Diellit II, Prishtine afer Shkolles Fillore "ILIRIA" eshte e pozicinuar nga lindja prej ores 06:00 - 12:00, Gjendet ne katin e dyte dhe posedon 64 m2 neto dhe parking ne te kater anet.
Banesa ka kete renditje; Dhomen e dites, Dhomen e gjumit, Kuzhinen, Depon, Banjon dhe Ballkonin.
Banesa po ashtu posedon fleten poseduese si dhe eshte e renovuar me dyer dhe dritare (tre pale gjama me roletne alumini)
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »