SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira per zyre ne ulpian te fontana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
185797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne ulpian te fontana banesa gjindet ne katin e par dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
dy dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

E pershtatshme per banim apo zyre
Me nxemje te qytetit (Termokos)

Nr kontaktues tel+viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »