SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet penthouse 160m2 me qira ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
185823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet pnethouse 160m2 me qira ne "Dragodan" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me pamje fantastike te qytetit te Prishtines.
Ndodhet ne katin e katert, me nje dizajn modern dhe komfort ne te gjitha pjeset, ka renditje kater dhoma gjumi, salloni, kuzhina me tryezari, banjo, wc, terrase 30m2 dhe ballkon
Ofrohet per qira per nderkombetare me qendrim afatgjate, eshte teresisht e mobiluar me mundesi qe nje dhome te mobilohet ne baze te preferencave tuaja. Me ashensor funksional dhe garazhde nentokesore, ofrohet me mundesi opsionale 2 garazhda.
Gjithçka komforte me siguri te larte alarm dhe kamera nen vezhgim, te gjithe te interesuarit paraprakisht paguhet depozita nje qira. Me mundesi parapagimi
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »