SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 75m2 në shitje në lagjen Dardania – te Santea.
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
185851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 75m2 në shitje në lagjen Dardania – te Santea.
Banesa gjendet në lagjen Dardaniat, më saktësisht te Santea afër Hamburger FATI. Banesa ka në dokumenta 61m2 mirëpo pas renovimit dhe zgjerimit banesa ka faktike 75m2 gjithashtu ngrohja qëndrore është me TERMOKOS. Banesa është tërësisht e renovuar, shitet E MOBILUAR dhe është në katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Koridor
1 Shpajz

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »