SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Breg te Diellit !DELTA
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
185856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne "Breg te Diellit" afer restorant "Gizzi". Banesa ka 3 dhoma gjumi, salloni me kuzhine e tryezari, banjo, 2 ballkona me pamje fantastike dhe bodrumi., eshte e mobiluar me stil modern
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »