SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m².
Çmimi :
€38,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
185905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m².

Shitet banesa 65m², Banesa ka nje dhome gjumi dhe sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte ne katin -II-.
Banesa ka te renovuar dritaret dhe pamje te mire ndriquese.
Banesa gjendet afer Ambulantes kryesore, ne #Gjilan.
Banesa posedon dokumentacion te rregullte, dhe bartja e
pronesise behet brenda dites.

>Cmimi 38,500.00€<

Per informata shtese :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »