SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trolli 25 Ari ne Kijeve
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:54
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
2500 m²
ID e produktit :
185914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trolli ndodhet afer Magjistrales Prishtine - Peje aty ku fillon rruga Kijeve - Zahaq dhe ka dalje ne rrugen lokale ( e cila se shpejti do te asfaltohet ).

Trolli ka rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles dhe kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin e shtepise.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 045/666-765 & 044/315-044
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044315044
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »