SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Qender përballë Siriusit 80 m2
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
185956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender,Rruga Agim Ramadani, perballe Hotel Sirius.
Banesa ka 80 m2 neto dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon
Kuzhine me trapezari
Banjo
2 ballkona.
Banesa ka ngrohje qendrore ( termokos).
Shitet e pamobiluar.
Kati IV.

Çmimi : 130,000 € (i negociueshem).

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »