SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Kolovicë - Prishtinë 8 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
185963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TRUALLI në lagjen Kolovicë - Prishtinë, rruga Ismet Asllani. Sipërfaqja 8 Ari. Posedon infrastruktur komplete dhe është në mes të dy rrugëve të asfaltuara, qasje para dhe prapa. Në Truall është i ndërtuar një kate Shtëpie.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »