SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Dardani (Banesat e Gjelbërta) 150 m2
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
185968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 90 m2 neto ne lagjen Dardania (Te Banesat e Gjelberta).
Banesa posedon:
-3 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo
Ballkon i madh.
Banesa ka siperfaqe 150 m2 ne total dhe eshte komplet e mobiluar.
Kati I.

Çmimi: 150,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »