SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 220m2 me qira te Qafa.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat shtëpie 220m2 me qira te Qafa afër restaurant “Sofrabezi”.
Shtëpia është dykatëshe ku kati i –të ofrohet për qira.
Shtëpia ndodhet në një lagje mjaft të qetë e cila gjithashtu ploteson të gjitha kushtet si:
Siguri (alarm), parking privat, gjenerator automatik dhe oborr.
Çmimi sipas marreveshjes.

Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona
| 1 Depo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »