SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 55m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
185987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 55m2 me qira në Qendër.
Banesa ndodhet në qendër, në Bulevardin Nënë Tereza, përballë hotelit “Swiss Diamond” dhe është ne katin e III-të.

Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »