SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Breg te Diellit, mbrapa konvikteve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka afer shkollen fillore Ismail Qemaili, 76m2, ka ngrohje qendrore me Termokos
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- dy ballkona
- koridor
- shpajz
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »