SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Dardani 97 m2 Kati përdhesë me 3 ari oborr
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje ne lagjen Dardania.
Banesa ka siperfaqe prej 108 m2 bruto 97 neto dhe podrumin me po ashtu te te njejtes madhesi dhe posedon:
-Dhome dite
-Kuzhine te ndare
-Dy dhoma gjumi
-Banjo/wc.
Banesa gjindet ne katin përdhese me 3 ari oborr.
E rrethuar me gilindera .
E pershtatshme po ashtu dhe per afarizem .
Ka hyrje te perbashket po ashtu dhe hyrje te veqante nga rruga.

Çmimi : 195,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »