SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira te 4 Llullat
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186077
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banese me qira te 4 llullat, e mobiluar ne teresi komode, kati i par, 65m2
Banesa poseodn:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhien
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »