SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje te Dodona 54 m2
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje te Dodona ,mbi domin e pleqëve.
Banesa ka siperfaqe prej 54 m2 dhe posedon:
Sallon, kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon.
Banesa eshte e mobiluar,ngrohja me kalldaj.
Kalimi i pronsise me avokat.
Kati I.

Çmimi per m2: 700€.
Çmimine total : 38,000€.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »