SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia dy katëshe dhe 4,5 ari oborr ne Arberi/Dragodan
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi ne Shitje ne lagjen Arberia/Dragodan.
Shtepia ka dy kate dhe podrumin.
Ne gjendje te mire,me ngrohje qendrore.
Posedon edhe garazhe.
Oborr me hapsire gjelbruese ne te dy anet (4.5 ari).

Çmimi : 400,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »