SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES MODERNE 4 minuta larg qendres !!
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
186106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 130 m2 me qira ne lagjen Tophane.

Banesa eshte vetem 3 muaj e shfrytzuar dhe eshte teresisht e mobiluar me te gjitha pajisjet. Banesa gjendet ne katin e 6 dhe ka pamje mjaft te bukur.

Permban:

- 1 Sallon
- 1 Kuzhin
- 3 Dhoma
- 1 Banjo te madhe
- 2 Shpajza
- 1 Ballkon te madh
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »