SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114.24 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
186133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit, kati VI, banesa posedon tri dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, banjo, WC, depo dhe ballkon, me pamje nga lindja, gjendet perball ProCredit bank, gjithashtu banesa posedon edhe garazh.

Çmimi sipas marrveshjes
Tel:044-598-999
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »