SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 ne shitje afer Sheshit !DELTA
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
186143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 ne shitje afer "Sheshit "Zahir Pajaziti" ose me saktesisht perballe Grand Hotel shkolla fillore "Faik Konica"
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte ndertim i vjeter, eshte e renovuar se fundmi plotesisht posedon nxemje qendrore me Termokos
Me pamje nga lindja dhe perendimi, ka edhe parkingun perpara qe eshte i destinaur per banoret e objektit, me leje e gatshme me perkthim te menjehershem
Me dokumentacion banesa posedon 56m2 por gjendja faktike eshte 70m2 bruto
E pershtatshme per Banim,per Zyre,Ordinanc,Noter,per dhenje me qira.Hostel. etj.
Ka renditje- dy dhoma jgumi me pamje nga lindja, salloni me pamje nga perendimi, kuzhina me tryezari, ballkoni banjo si dhe bodrumi 28m2.
Çmimi i diskutueshem
049157113 /049406434/ 044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »