SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 112m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
ID e produktit :
186146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 112m2 me qira te "4 llullat" banesa ndodhet ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me hapsire te mjaftueshme e te shfrytezueshme
Ka renditje- tre dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo dhe ballkonin.
Ka enterier modern dhe me stil, ofrohet per afatgjate dhe per nderkombetar, cmimi per qira eshte 850€ ne te perfshihen mirembajtja, nxemja me pelet si dhe garazhda nentoksore.
049157113 /049406434/ 044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »