SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Breg te Diellit !DELTA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
186151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Breg te Diellit ose me saktesisht tek banesat e Hinta afer Banesave te Komunes
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit, me renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine ,banjo dhe ballkon eshte e mobiluar me stil dhe shije
Ka afer hapsire parkingu e po ashtu edhe parkun e femijeve me lodra
049157113 /049406434/ 044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »