SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi luksoze në Shitje në Arberi/ Dragodan 700 m2
Çmimi :
€950,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
186158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Arberia ish Dragodan.
Shtepia ka 700m2 dhe posedon :
6 dhoma gjumi
2 dhoma dite
2 Kuzhina
3 banjo.
Super e mobiluar.
Pishinë me ngrohje solare ( bojleri dhe pishina ), gjenerator ultra silent 20 kw, sallë fitnesi , ashensor , kamera , alarm etj.

Çmimi: 950,000€

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »