SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Dardani afer Postes 90 m2
Çmimi :
€87,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania afer Postes.
Banesa ka hapesire te madhe dhe posedon:
Dhome gjumi
Sallon
Dy dhoma tjera qe lidhen me sallon
Kuzhine
Banjo
3 ballkona
Depo.
Banesa eshte e mobiluar,nxemje qendrore.
Siperfaqja : 90 m2.
Kati X.

Çmimi: 87,000€.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »