SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne Dragodan - O123
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
186171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Dragodan, perball ambasades Amerikane, me siperfaqe 70 m2, ne katin e trete.

Banesa posedon:
-sallon
-kuzhine
- dhomë gjumi
-banjo

Banesa eshte nen vezhgim te kamerave 24h, si dhe ne kat gjenden vetem 3 banesa.

Nr,kontaktues:049707149
Viber:+38349707149
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »