SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj apartmentin me qera ne lagjen Tophane, ndertim i ri qe 6 v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
186227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj apartmentin me qera ne lagjen Tophane, ndertim i ri qe 6 vite objekti eshte i mirmbajtur ne pastrim lift dhe drita me pagese mujore 10 euro ne muaj.

Banesa gjindet ne katin e 7-te, me pamje ka lindja dhe ka 105m2.

Posedon 2 dhoma gjumi, kuzhine,trepezari damaz,ballkon si dhe kamin per ngrohje.Kushtet: Nuk pranoj student, persona me shume se 2-3 te rritur dhe kontrate ner 1 vit, Preferoj nderkombtar...044/454/302
Informata rreth publikuesit
Petrit
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »