SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tokë në Shitje në Kolovicë-Prishtinë 9 dhe 6 ari
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
186230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne Kolovice -Prishtine, 9 ari dhe 6 ari, mund te ndahen edhe nga 2 ari.
Rrugë e asfaltuar,ujë,rryme ,kanalizim,internet.
Pronari shqipëtar ,i posedon te gjitha dokumentet.

Çmimi: 5000€ / ari.

Nje pjese e pagesës te kompenzohet edhe me veturë.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »