SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka në Shitje në lagjen Qendresa afër Grand Store 3.5 ari
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
186232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3,5 ari tokë në lagjen Qendresa afër Grand Stores.
Toka është në një vend të përshtatshëm dhe posedon dokumentacion të rregullt.

Çmimi: 20,000 €/ari .

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »