SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
186250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 me qira te "4 llullat" ose me saktsisht ne rr. "Bajram Kelmendi" banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit e mobiluar tersisht me mobilje te reja, me kete renditje- sallon me kuzhine, nje dhome gjumi banjo dhe ballkonin
Çmimi 250€
049157113 /049406434/ 044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »