SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 210m2 ne Marigona Residence !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
ID e produktit :
186258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 210m2 ne "Marigona Residence" lagjen eksluzive në Prishtinë në sipërfaqe prej 210m2 + 40m2 bodrum.
Shtepia posedon tre dhoma gjumi si dhe sallonin, tre banjo/wc, dy kuzhina te kompletuara si dhe bodrumin prej 40m2 te shtruara me pllaka
Shtepia ka sistem ngrohje me rryme, po ashtu ka te instaluar sistemin permes kaminit me dru, shtepia posedon dhe bunarin per furnizim me uje per nevoja shtese te banoreve
Shtepia eshte e mobiluar me mobilje te reja, e izoluar me nje shtrese izoluese shtese, pervec kesaj eshte e parapare per efikasitet me te larte qe kursen shpenzimet me te ulta ngrohje/ftohje.
Shtëpia gjithashtu është e kompletuar me maqina të lamjes, terjes, si dhe frigoriferë e furrë nga firmat e njohura Bosch, Miele, dhe Ariston (në të dyja kuzhinat si dhe në të gjitha banjot).
049157113 /049406434/ 044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »