SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese -Villa me qira per zyre ZQ182
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
186259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa-villa gjendet ne Bregun e diellit me siperfaqe prej 300m2. Banesa ka 7 hapsire dhe leshohet me qira per zyre me cmim prej 3.000euro per muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »