SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Tophane (afer Kafeve te Vogla) 103 m2
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes luksoze ne shitje ne lagjen Tophane (afer Kafeve te Vogla).
Banesa ka siperfae prej 103 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon i madh
Kuzhine
Banjo
2 ballkona.
Banesa eshte e re, komplet e mobiluar.
Kati IV.

Çmimi: 85,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »