SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA RRUGA MUHARREM FEJZA
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
186303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa: 69 metra katror
Kati i 7
2 dhoma gjumi
Sallon-kuzhin
Ballkon me qasje nga salloni dhe dhoma e gjumit
Banjo
Nr: 049696469
Viber: +38649696469
Informata rreth publikuesit
Seko
Prishtinë
049696469
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »