SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 105m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
186343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 105m2 me qira ne "Tophane" mjaft luksoz dhe me stil
Banesa eshte ndertim i ri dhe me mobilje totalisht te reja, ka po ashtu hapsire parkimi
Me renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon me pamje piktoreske dhe dielle gjate gjithe kohes
049157113 /049406434/ 04455677
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »