SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Ulpianë 50 m2
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 50m2 ne lagjen Ulpiana.
Banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon:
Dhome gjumi
Dhome te ndejes
Kuzhine
Banjo
Ballkon.
E mobiluar.
Me dokumentacion ne rregull.

Çmimi: 75,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »