SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m² në lagjen Arbëria/Dragodan | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m² në lagjen Arbëria/Dragodan, afer komunes së re, ngjitur me banesat e tregtis, kati i II-të.
Renditja: Sallon, kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, dhe ballkon.
Objekti i gatshem per banim.
Çmimi:me marrveshje

Agjencioni M1
045 999 986
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »