SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Qendër te Qafa 50 m2
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 50 m2 ne qender Te Qafa.
Banesa posedon:
-Dhome gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo
-Ballkon.
Banesa eshte ndertim i vjeter me dokumetacion te rregullt (pronesi dhe kadaster).
Bej nderrim edhe me banesa.
Kati IV.

Çmimi per m2 : 1500 €/m2.
Çmimi ne total : 75,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »