SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë (Duplex) në Shitje në Qendër 84 m2
Çmimi :
€100,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa (Duplex) ne Qender prapa Procredit Bankes te Komuna e Vjeter.
Kati V & VI Duplex
- Kati i V posedon dhome te ndejes me kuzhine dhe ballkon.
- Pjesa lart e baneses lidhet me shkalle te brendshme nga druri me tri dhoma gjumi dhe banjo.
Tri dhomat me TV.
Banesa eshte komplet e mobiluar,nuk posedon lift.
Siperfaqja: 84 m2.
Blerja permes avokatit.

Çmimi per m2 :1200 €.
Çmimi ne total : 100,800 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »