SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Emshir (Te Narteli) 64 m2
Çmimi :
€51,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
186354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 64 m2 ne lagjen Kalabria/Emshir (Te Narteli).
Banesa gjindet ne katin e V dhe posedon:
Dhome gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Banjo
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri.

Çmimi per m2 :800 €.
Çmimi ne total : 51,200 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »