SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne Velani - O126
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
186362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Velani, ne objektin Panorama, banesa ka siperfaqe 77,5m2 dhe gjindet ne katin e pare.

Banesa posedon:
-sallon
-kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
- ballkon

Banesa eshte komplet e mobiluar,ka ashensor dhe interfon.

Nr.kontaktues:049707149
Viber;+38349707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »