SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
186379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne "Mat 1" ndodhet ne katin e dyte te banimit e mobiluar teresisht, banesa eshte ndertim i ri
Me renditje- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon
Ofrohet per familjare
049157113 /049406434/ 04455677
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »