SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
186402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne prishtine kati 1 84 m2, posedon 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin se bashku 2 banjo dhe teras 30 metra, gjendet ne lagjen e muhagjereve. Per me shume inforomata kontaktoni ne ket numer telefonit 044208500 dhe ne viber .
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »