SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 78m2 ne Breg te Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
186425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 78m2 ne Breg te Diellit .Banesa gjindet te shkolla Ismail Qemali, afer poliklinikes Zatriqi, ka sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, shpajze dy terrasa dhe eshte ne katin e 3. Nje qira depozite e padiskutushme.
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »