SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera ne lagjen Emshir
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
186469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka sallonin,dhe 1 dhome gjumi ,e mobiluar komplet me te gjitha pajisjet gjendet ne katin e pare,perdhese ku posedon edhe oborrin banesa eshte ne gjendje shume te mire.
Banesa lirohet prej 1 prilli.
Jemi te interesuar te bashkpunojm me agjensi
+37745839272
Informata rreth publikuesit
Suat
Prishtinë
+37745839272
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »