SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITJE - BANESE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
186482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 118m2
Kati:-VII-të
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullt
Adresa:Rr.Sejdi Sejdiu
Tel: 044945284
Informata rreth publikuesit
Ideal
Ferizaj
044945284
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »