SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 176m2 ne shitje ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
176 m²
ID e produktit :
186488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 176m2 ne shitje ne "Dragodan" afer mini maxit
Shtepia ka siperfaqe prej 3 ari truall ne te perfshihet edhe siperfaqja e shtepise, posedon ngrohje qendrore me pelet, si dhe rezervar uji
Shtepia perfshin dy kate banimi me kete renditje- kater dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo si dhe ballkon
049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »