SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi e pa banuar me pare
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
186506
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Arberi, afer Five Star, banesa eshte e pa banuar me pare, e mobiluar ne teresi, moderne, 73m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »