SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#shtëpia me 3 lokale në qender të KAMENICES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
186521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#shtëpia me 3 lokale në qender të KAMENICES..
▪️Shtëpia është 2 katshe ka sipërfaqe 220m2 dhe 3 lokale me sip rreth 80m2,,ka këtë organizim:
➖4 dhoma të fjetjes
➖2 banjo
➖1 depo
➖kuzhinen
▪️Shtëpia ka gjithsej 6 ari tokë,ka qasje në rrugen kryesore..i plotson tê gjitha kushtet per banim .
Qmimi i volitshum
📞+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.com.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »